Haberler

DUYURU " MUAYENEHANEDE BULUNDURULMASI ZORUNLU ACİL SETİ"

 

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!
Yeni yönetmelik gereği bulundurulması zorunlu  acil seti hakkında;

Meslektaşlarımızın yeni yönetmelik ile bulundurulması zorunlu hale gelen Acil Setine pratik ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşımına yardımcı olunabilmesi amacı ile; ASM Medikal Market’in teklifidir.

ASM’ nin internet sitesinden veya   0 232 290 91 84 'ü arayarak KDV dahil  379.00.- TL karşılığında ( maximum karta üç taksit, diğer tüm kartlar ile, EFT/ Havale  ile, nakit ödeme ile) acil seti satın alınabilecektir. Alınan sipariş  7(yedi) iş günü içerisinde teslim edilecek olup, kargo ücreti firmamıza aittir. 

 

Yeni Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkındaki Yönetmelik gereği, muayenehanelerde acil seti   bulundurulması gerekmektedir. İl Sağlık Müdürlükleri yeni yönetmeliğe uygunluk açısından denetlemelere başlayacaktır. Odamız; parça parça alınması halinde daha fazla bir meblağ tutacak olması dikkate alınarak meslektaşlarımızın acil setine bir arada ve uygun fiyata kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayabilmek amacı ile bu çalışmayı yapmıştır.

 

 Acil seti alınıp alınmaması ya da belirtilen koşullar çerçevesinde ASM market Medikal firmasından alınması konusunda tercih hakkı meslektaşlarımızındır. Saygılarımızla.

 

                                                                             

 

                                                                                Zonguldak Dişhekimleri Odası

                                                                                            Yönetim Kurulu

 

Sipariş için tıklayınız!  

 

Giriş Formu