Haberler

ÖNEMLİ DUYURU KÖLN MESSE DENTAL FUARI İÇİN VİZE İŞLEMLERİ

 Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu ile geçen ay ve Vize İdaresi Bölümü ile bugün yaptığımız görüşmelerde; 12-16 Mart 2019 tarihleri arasında Köln-Messe Dental Fuarı'na  Türkiye'den  katılması beklenen dişhekimleri ve yardımcıları için vize başvuru sürecinin kolaylaştırılması talebimizi ilettik. 

Fuara katılacak dişhekimlerinin  vize başvurularını yaptıktan sonra Türk Dişhekimleri Birliği'ne  katılım durumlarını iletmeleri sonucu düzenleyeceğimiz listede isimleri bulunanların vize işlemlerinin çabuklaştırılarak, vize süresinin en az 6 ay ila 1 yıl gibi uzun süreler için verilmesi istenilmiştir.

12-16 Mart 2019 tarihleri arasında Köln-Messe Dental Fuarı'na katılacak meslektaşlarımızın isimleri;  iDATA ofislerine başvurularını yaptıktan sonra cep telefonlarını da içeren mail ile 22 Şubat 2019 saat 17.00'ye kadar  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine bildirmeleri halinde, işlemleri hızlandırmak ve uzun süreli vize alabilmelerinin sağlanması amacıyla Almanya Federal Cumhuriyeti Konsolosluklarına (İstanbul, Ankara, İzmir) bildirilecektir.

Türk Dişhekimleri Birliği

 Vize İşlemlerine İlişkin Bilgi İçin Tıklayınız...

 

 

Giriş Formu