Odamız Tarihçesi

Kuruluş Tarihi : 18.04.1986

Kurucuların İsimleri : Mehmet ÇAKMAKÇI, Mehmet BAKKALOĞLU, Tokay HEKİMOĞLU, Sait SERİN ve Vehbi KUTAYER

 

 

 

1. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Mehmet ÇAKMAKÇI

VEHBİ KUTAYER

İZZET ÇIĞ

ALİ BAKKALOĞLU

BEKİR ATALAY

 

2. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Fikret GÜRSU

Mehmet AKAÇIK

Ertuğrul BALABAN

Yusuf ARSLAN

Kurtuluş ABANALI

 

3. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Fikret GÜRSU

Mehmet AKAÇIK

Zeki GÜNALP

Yusuf ARSLAN

Atilla AYDOĞDU

 

4. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Fikret GÜRSU

Mehmet AKAÇIK

Zeki GÜNALP

Yusuf ARZLAN

Atilla AYDOĞDU

 

5. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

İzzet ÇIĞ

Ertuğrul BALABAN

Hüseyin ÇİFTÇİ

Bekir ATALAY

Hakan BAYRAK

 

6. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

İzzet ÇIĞ

Zafer ÇETİNKAYA

Mehmet ÇAKMAKÇI

M.Nuri BERBER

Ergin KUYUMCU

 

7. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Mehmet ÇAKMAKÇI

Gürol GÖKGÜL

Ergin KUYUMCU

Bekir ATALAY

Saba ERYILMAZ

 

8. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Ergin KUYUMCU

Saba ERYILMAZ

Özcan UZUN

Metin ÖĞÜT

Hakan BAYRAK

 

9. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Saba ERYILMAZ

Metin ÖĞÜT

Emre ERBAYCU

Ahmet KÜÇÜKKURT

Murat ALTUNOK

 

10. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Saba ERYILMAZ

Metin ÖĞÜT

Emre ERBAYCU

Murat ALTUNOK

Asude AYDOĞDU

 

11. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Metin ÖĞÜT

Murat ALTUNOK

Özcan UZUN

Elif SARI

Pınar BAYCIK

 

12. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

ERGİN KUYUMCU

METİN ÖĞÜT

ERDAL NAZİOĞLU

AHMET ŞEN

İRFAN OKTA

 

1. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

2. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

3. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Mehmet BAKKALOĞLU

Mehmet ÇAKMAKÇI

Cumhur ÖZGÜR

Hasan SARIKURT

Ertuğrul BALABAN

 

4. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Mehmet BAKKALOĞLU

Asude AYDOĞDU

Nazif ALKAN

Cumhur ÖZGÜR

Yükse CANKUŞ

 

5. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Yüksel ÇANKUŞ

Cumhur ÖZGÜR

Hasan SARIKURT

Gürol GÖKGÜL

Şahap ERAŞ

 

6. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Cumhur ÖZGÜR

Yüksel CANKUŞ

Mehmet BAKKALOĞLU

Nazif ALKAN

Gürol GÖKGÜL

 

7. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Cumhur ÖZGÜR

Yüksel CANKUŞ

Mehmet BAKKALOĞLU

İzzet ÇIĞ

Erol OCAKÇI

 

8. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Cumhur ÖZGÜR

Yüksel CANKUŞ

Mehmet BAKKALOĞLU

Nadi ANIL

Mehmet ÇAKMAKÇI

 

9. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Cumhur ÖZGÜR

Yüksel CANKUŞ

Mehmet ÇAKMAKÇI

İzzet ÇIĞ

Mehmet BAKKALOĞLU

 

10. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Cumhur ÖZGÜR

Yüksel CANKUŞ

İzzet ÇIĞ

Mehmet BAKKALOĞLU

M.Nuri BERBER

 

11. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

Cumhur ÖZGÜR

Yüksel CANKUŞ

İzzet ÇIĞ

Zeki GÜNALP

Emre ERBAYCU

 

12. DÖNEM DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

 

MEHMET ÇAKMAKÇI

BEKİR ATALAY

GÜRCAN ALIŞ

AHMET ÇAĞATAY

ÖZCAN UZUN

 

1. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

 

2. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

 

3. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Gökhan ÖZBAY

C.Ateş KOCABAŞ

İrfan TAŞPINAR

 

4. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Gökhan ÖZBAY

Hüseyin YILMAZ

Ertuğrul BALABAN

 

5. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Fikri EMİN

C.Aydın ŞİVET

Gülçin DOĞANAY

 

6. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Gökhan ÖZBAY

Sezar BEKARLAR

Kurtuluş ABANALI

 

7. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Sezar BEKARLAR

Kurtuluş ABANALI

Nazif ALKAN

 

8. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Gökhan ÖZBAY

Nadi ANIL

Ersoy ALICI

 

9. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Gökhan ÖZBAY

Erdal GÜRSOY

Yıldırım KORAL

 

10. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Gökhan ÖZBAY

Erdal GÜRSOY

Ahmet ÇAĞATAY

 

11. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Ali BAKKALOĞLU

Esra KETENCİ

Sibel KIRDAR DEMİR

 

12. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

GÖKHAN ÖZBAY

SİBEL KIRDAR DEMİR

ALİ BAKKALOĞLU

 

1.DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

2. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

3. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Mehmet BAKKALOĞLU

Yusuf ARSLAN

H.Bora BENİÇ

Mehmet AKAÇIK

Kurtuluş ABANALI

 

4. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Mehmet AKAÇIK

Yüksel CANKUŞ

Yusuf ARSLAN

Mehmet AKAÇIK

Feridun NUHOĞLU

 

5. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Yüksel ÇANKUŞ

Kurtuluş ABANALI

Mehmet BAKKALOĞLU

Vehbi KUTAYER

Gürol GÖKGÜL

 

6. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Gürol GÖKGÜL

Zeki GÜNALP

Yüksel CANKUŞ

Kurtuluş ABANALI

Mehmet AKAÇIK

 

7. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

İzzet ÇIĞ

H.Ergin KUYUMCU

Gürol GÖKGÜL

Zafer ÇETİNKAYA

Bora BENİÇ

 

8. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Hakan BAYRAK

Vehbi KUTAYER

Saba ERYILMAZ

Mehmet ÇAKMAKÇI

Ahmet ŞEN

 

9. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Hakan BAYRAK

Vehbi KUTAYER

İzzet ÇIĞ

Mehmet ÇAKMAKÇI

H.Ergin KUYUMCU

 

10. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Mehmet ÇAKMAKÇI

İzzet ÇIĞ

Emre ERBAYCU

Saba ERYILMAZ

 

11. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

Elif SARI

Murat ALTUNOK

Tülin ÖĞÜT

İzzet ÇIĞ

Özcan UZUN

 

12. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

 

ERGİN KUYUMCU

TÜLİN ÖĞÜT

ÖZCAN UZUN

İZZET ÇIĞ

GÖKHAN GÜNEŞ

 

13. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

İRFAN OKTA

ÖZCAN UZUN

MEHMET ÇAKMAKÇI

ERDAL NAZİOĞLU

AHMET ŞEN

 

14. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

İRFAN OKTA

ERGİN KUYUMCU

EBRU YUKARIBAŞ

KORAY DEMİR

ÖZCAN UZUN

 

15. DÖNEM ÜST KURUL ÜYELERİ

ERDAL NAZİOĞLU

AYŞEGÜL KÖROĞLU

KORAY DEMİR

A.FERHAT MISIR

ABDULLAH ÇAPÇI

Giriş Formu